Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej

Colgate-Palmolive Poland

Wybrzeże Gdyńskie 6D

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłowym funkcjonowaniem Hurtowni Farmaceutycznej

  • Nadzór nad przyjmowaniem, przechowywaniem, wydawaniem produktów leczniczych

  • Nadzór nad systemem monitorowania warunków składowania produktów leczniczych w magazynie Hurtowni

  • Dbałość o ciągłość procesów logistycznych produktów leczniczych

  • Koordynacja i niezwłoczne przeprowadzanie czynności związanych z wstrzymaniem i wycofaniem z rynku produktów leczniczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne

  • Prawo do wykonywania zawodu farmaceuty

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zawodzie farmaceuty

  • Doświadczenie w Hurtowni Farmaceutycznej

  • Kompetencje interpersonalne, otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Dobra organizacja pracy oraz dokładność w realizacji zadań

  • Dobra znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Atrakcyjne benefity: ubezpieczenie na życie & opieka zdrowotna (Medicover) - finansowane przez pracodawcę, zniżki na produkty firmy, dofinansowanie do karty Multisport, PPK, fundusz socjalny, program stomatologiczny

  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

Colgate-Palmolive is a leading global consumer products company, tightly focused on Oral Care, Personal Care, Home Care and Pet Nutrition. Colgate sells its products in over 200 countries and territories around the world under such internationally recognized brand names as Colgate, Palmolive, Speed Stick, Lady Speed Stick, Softsoap, Irish Spring, Protex, Sorriso, Kolynos, elmex, Tom’s of Maine, Sanex, Ajax, Axion, Fabuloso, Soupline and Suavitel, as well as Hill’s Science Diet, Hill’s Prescription Diet and Hill’s Ideal Balance.

Przewiń do profilu firmy