POLPHARMA S.A.

Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej

POLPHARMA S.A.O firmie

  • Warszawa, Stare Gnatowice 30, 05-085 Stare Gnatowice, Polska

  • Ważna jeszcze 4 dni
    1 Marzec 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik
Miasto: Kampinos (pow. warszawski zachodni)

Oferujemy

Stałe
wynagrodzenie
Umowę
o pracę
Prywatną opiekę medyczną
Szkolenia
Prezenty
świąteczne
Kartę
sportową
Dodatkowe ubezpieczenia
Pakiet
relokacyjny

jak pracujemy i z kim pracujemy

Regularny
czas pracy

praca
w zespole

ponad 7000
pracowników

OPIS STANOWISKA:

  • zarządzanie hurtownią farmaceutyczną zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
  • utrzymywanie systemu jakości oraz zasad Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej w hurtowni farmaceutycznej;
  • nadzór nad poprawnością procesów magazynowania i dystrybucji produktów;
  • współpraca z organami nadzoru farmaceutycznego;
  • udział w audytach;
  • nadzór nad dostawcami i odbiorcami;
  • prowadzenie szkoleń dla personelu;
  • monitorowanie zmian w ustawodawstwie w zakresie obrotu produktami leczniczymi oraz doskonalenie obowiązującego systemu jakości i procesów.

OCZEKIWANIA:

  • umiejętności pracy zespołowej, pracy pod presją czasu;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego;
  • bardzo dobra znajomość przepisów Prawa Farmaceutycznego i Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej;
  • minimum dwuletni staż pracy w hurtowni farmaceutycznej na stanowisku kierowniczym;
  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne oraz prawo do wykonywania zawodu farmaceuty;
  • wiedza z zakresu logistyki i gospodarki magazynowej będzie dodatkowym atutem.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jesteśmy liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Intensywnie budujemy swoją pozycję na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Azji Centralnej i Kaukazu. Odniesiony sukces przekładamy na dalszy rozwój i inwestycje w pracowników. Kierujemy się zasadami odpowiedzialności społecznej oraz mottem "Ludzie pomagają Ludziom". Chcemy oferować lekarzom, farmaceutom oraz pacjentom serwis o najwyższej jakości, a dla pracowników być najlepiej ocenianym miejscem pracy.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej;
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie;
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny.

Ogłoszenie archiwalne