Logo Pracuj.pl

Kierownik Hurtowni

Grupa Eurocash - Eurocash Cash&CarryO firmie

  • Iława
    Iława, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie hurtownią spożywczo – chemiczną i podległym personelem,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • rozwój sieci sklepów abc,
  • budowanie relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sprzedaży(zarządzanie sklepem, hurtownią, magazynem),
  • handel to Twój żywioł i jesteś urodzonym liderem,
  • nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, lubisz wyzwania i jesteś nastawiony na poszukiwanie rozwiązań,
  • jesteś odpowiedzialny i zawsze wykazujesz się inicjatywą,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i własny samochód

To oferujemy

  • dwu i pół miesięczne szkolenie wprowadzające do pełnienia obowiązków pod okiem doświadczonych trenerów w naszych hurtowniach szkoleniowych,
  • atrakcyjną premię miesięczną uzależnioną od wyników pracy,
  • stanowisko, na którym możesz wykazać się dużą samodzielnością,
  • pracę w stabilnej firmie.
  • bogaty pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • karty przedpłacone

Grupa Eurocash - Eurocash Cash&Carry

Eurocash Cash&Carry, to sieć 180 hurtowni w całej Polsce, koncentrujących się na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczych. Ich oferta obejmuje prawie 5000 produktów, zabezpieczających oczekiwania niezależnych właścicieli sklepów i będących odpowiedzą na potrzeby ich klientów. Optymalny metraż hurtowni oraz precyzyjnie dobrany asortyment pozwalają sprawniej realizować zakupy. Dobór lokalizacji ułatwia współpracę z klientami Eurocash Cash&Carry, którzy mogą przyjechać codziennie po świeży towar. Personel hurtowni zapewnia przedsiębiorcom fachową pomoc, doradztwo i wsparcie w prowadzeniu biznesu.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Kierownik Hurtowni, Iława