Oferta pracy

Kierownik Hurtowni Instalacyjnej

HYDROSOLAR KUJAWSKO-POMORSKIE

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie sprzedaży w hurtowni instalacyjnej

  • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami Spółki

  • doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej Spółki

  • przygotowywanie ofert handlowych dla współpracujących Instalatorów

  • kontrolowanie gospodarki magazynowej

  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie hurtowni – zgodnie ze standardami spółki

  • prowadzenie rozmów handlowych i budowanie relacji z Dostawcami

  • dbanie o pozytywny wizerunek Spółki

Nasze wymagania

  • dobra znajomość lokalnego rynku

  • mile widziane doświadczenie w pracy w hurtowni instalacyjnej

  • wykształcenie min średnie – mile widziane branżowe

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność utrzymania wysokich standardów obsługi klienta

  • umiejętność pracy w zespole i umiejętność zarządzania czasem swoim i podległych pracowników

  • praktyczna znajomość Ms Office

  • prawo jazdy kat. B

  • odpowiedzialność za działania i zaangażowanie w pracę

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży w branży grzewczej i sanitarnej.

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki

  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/ projektów

  • pakiet benefitów pozapłacowych: ubezpieczenie medyczne oraz dofinansowanie do karty Multisport.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • karta Multisport

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań dla naszych klientów, a w szczególności wykonawców oraz firm projektowych. Nasi pracownicy to pełen zapału, prężny zespół, który codziennie podejmuje nowe wyzwania rynku i konsekwentnie realizuje jego potrzeby.

Przewiń do profilu firmy