Oferta pracy

Kierownik Hurtowni

Grupa Eurocash - Eurocash Cash&CarryO firmie

  • Kłodzko

    Kłodzko, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzać hurtownią spożywczo – chemiczną i podległym personelem,

  • realizować cele sprzedażowe,

  • zajmować się rozwojem sieci sklepów abc,

  • budować relacje z klientami.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sprzedaży (zarządzanie sklepem, hurtownią, magazynem),

  • handel to Twój żywioł i jesteś urodzonym liderem,

  • nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, lubisz wyzwania i jesteś nastawiony na poszukiwanie rozwiązań,

  • jesteś odpowiedzialny i zawsze wykazujesz się inicjatywą,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B i własny samochód.

Mile widziane

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT

To oferujemy

  • dwu i pół miesięczne szkolenie wprowadzające do pełnienia obowiązków pod okiem doświadczonych trenerów w naszych hurtowniach szkoleniowych,

  • atrakcyjną premię miesięczną uzależnioną od wyników pracy,

  • stanowisko, na którym możesz wykazać się dużą samodzielnością,

  • pracę w stabilnej firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

Grupa Eurocash - Eurocash Cash&Carry

Eurocash Cash&Carry, to sieć 180 hurtowni w całej Polsce, koncentrujących się na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczych. Ich oferta obejmuje prawie 5000 produktów, zabezpieczających oczekiwania niezależnych właścicieli sklepów i będących odpowiedzą na potrzeby ich klientów. Optymalny metraż hurtowni oraz precyzyjnie dobrany asortyment pozwalają sprawniej realizować zakupy. Dobór lokalizacji ułatwia współpracę z klientami Eurocash Cash&Carry, którzy mogą przyjechać codziennie po świeży towar. Personel hurtowni zapewnia przedsiębiorcom fachową pomoc, doradztwo i wsparcie w prowadzeniu biznesu.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy