Ta oferta pracy jest nieaktualna od 438 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Hurtowni Materiałów Budowlanych

  • Piekary Śląskie, śląskie
  • Kierownik
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nasz Klient, prężnie działająca firma na rynku budowlanym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piekary Śląskie (okolice)
    Region: śląskie

    Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

    • samodzielne zarządzanie hurtownią w sposób efektywny kosztowo i bezpieczny;
    • zapewnienie wsparcia podległym pracownikom i wskazywanie kierunku działania;
    • realizacja planów sprzedażowych;
    • aktywne nawiązywanie i rozwój kontaktów z klientami;
    • dbałość o zapewnienie właściwej obsługi klientów w oparciu o standardy firmy;
    • planowanie i wdrażanie działań i wydarzeń marketingowych dla potencjalnych klientów;
    • bieżąca analiza i raportowanie zgodnie wytycznymi.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
    • znajomości lokalnego rynku materiałów budowlanych;
    • bardzo dobrej znajomości branży budowlanej, w rynku pokryć dachowych;
    • umiejętności zarządzania zespołem;
    • komunikatywności;
    • zdolności negocjacyjnych i umiejętności analitycznych;
    • znajomości MS Office; znajomość obsługi systemów sprzedażowych będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • pakiet socjalny;
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników;
    • pracę w zespole osób nastawionych na sukces, ale nie zapominających o pozytywnym podejściu do życia;
    • możliwość realizację swoich ambicji oraz rozwoju umiejętności zawodowych na eksponowanym w firmie stanowisku.

    Zapewniamy:

    • narzędzia niezbędne do pracy;
    • profesjonalne wdrożenie i szkolenia produktowe.

    Skontaktujemy  się z wybranymi kandydatami/ kandydatkami.

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej