Oferta pracy

Kierownik Hurtowni

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Firma, jest jedną z największych sieci hurtowni grzewczych, instalacyjnych i sanitarnych w Polsce. Od 32 lat wspiera Klientów przy dokonywaniu, jak najlepszych wyborów przez profesjonalne doradztwo w zakresie instalacji. Obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne zarządzanie hurtownią oraz zespołem

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych partnerów handlowych

  • Analiza rynku dotycząca konkurencji i potencjału nowych inwestycji

  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w kierowaniu/zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • Znajomość branży oraz rynku budowlanego

  • Umiejętność pracy w grupie oraz nawiązywania kontaktów

  • Znajomość branży i rynku budowlanego

  • Wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilną pracę z możliwością awansu zawodowego/finansowego

  • Wynagrodzenie do uzgodnienia bezpośrednio z Kierownikiem

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku (7.00 – 15.00 lub 8.00 – 16.00)

  • Wolne weekendy

  • Niezbędne narzędzi do pracy, w tym auto służbowe

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i wsparcie całego zespołu