Kierownik Implementacji

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 2017-10-05
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2017-11-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. nowo tworzona spółka z Grupy Nokia zajmująca się projektowaniem oraz budową światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej poszukuje do swojego biura w Łodzi oraz na terenie kraju.

Kandydaci do pracy poszukiwani z województw: kujawsko-pomorskie, łódzkie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie

Opis Stanowiska:

Kierownik implementacji jest odpowiedzialny za koordynację oraz nadzór budowy i instalacji systemów telekomunikacyjnych.

Główne Obowiązki:

  • Przygotowanie i zarządzanie planami realizacji kontraktu, w tym podwykonawców,
  • Zarządzanie jakością w celu zapewnienia standardów IRIS Telecommunication,
  • Współpraca z Działem Zamówień w tworzeniu strategii realizacji usług z firmami podwykonawczymi,
  • Koordynacja dostaw zgodnie z harmonogramem prac,
  • Kontrola poprawność realizacji usług zgodnie z budżetem i harmonogramem oraz uzgodnieniami z Klientem,
  • Weryfikacja kompletności dokumentów niezbędnych do odbioru prac zgodnie z umową,
  • Organizowanie regularnych spotkań zespołów implementacyjnych w celu kontroli postępu prac i rozwiazywania problemów.

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP kat. D do 1 kV,
  • Prawo jazdy kat. B (min. 2 lata),
  • Mile widziane uprawnienia budowlane w telekomunikacji do kierowania robotami w telekomunikacji przewodowej lub bezprzewodowej,
  • Dobra znajomość technologii światłowodowych w tym FTTH,
  • Znajomość zasad kontroli zgodności robót z projektem oraz obowiązującymi normami i zasadami wiedzy technicznej,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów,
  • Determinacja i orientacja na cel,
  • Umiejętność organizacji pracy i kontroli zespołu (audyty),
  • Zarzadzanie podwykonawcami,
  • Znajomość metodologii “Project Management” “Quality Management” “Risk assessment”,
  • Zdolności przywódcze,
  • Komunikatywność,
  • Elastyczności i otwartość na zmiany.
recruitment@iris-telecommunication.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się