Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Implementacji Sieci Światłowodowej

SPC-2 Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

SPC-2 jest członkiem konsorcjum firm skupionych wokół Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o., celem realizacji kontraktu budowy infrastruktury systemu ERTMS/GSM-R na liniach kolejowych PKP PLK S.A. Członkowie konsorcjum podzieleni są zadaniami tematycznymi i obszarami, ale wspólnie dążą do zapewnienia pokrycia systemem GSM-R wymaganego obszaru kraju. Nokia jest liderem konsorcjum i odpowiada za koordynację działań, uruchomienie sieci GSM-R wraz z częścią teletransmisyjną. Spółki SPC-1 oraz SPC-2 odpowiadają za zaprojektowanie i budowę sieci pasywnej, czyli linii światłowodowych położonych wzdłuż torów kolejowych.SPC-3 dostarcza obiekty stacyjne wraz z wieżami i osprzętem. Wykonujemy prace na terenie całego kraju. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Poszukujemy pracowników w następujących lokalizacjach:

    Biuro w Mysłowicach : obszar pracy na trenie województw: śląskiego, opolskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego

Biuro w Poznaniu: obszar województwa wielkopolskiego

oraz pracowników na terenie województw kujawsko - pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego

Obowiązki:

  • wsparcie Kierownika Projektu nad jakością i terminowością realizacji prac na wyznaczonych odcinkach budowy sieci w terenie kolejowym,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i prowadzenie wyjaśnień i ustaleń z podwykonawcami,
  • koordynacja i nadzór prac podwykonawców w terenie,
  • organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem,
  • kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw materiałów,
  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót,
  • przygotowanie i prowadzenie odbiorów
  • bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie,
  • przygotowanie raportów i sprawozdań oraz dokumentów odbiorowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne w zakresie telekomunikacji (wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa lub telekomunikacji mile widziane),
  • mile widziane doświadczenie w realizacji kontraktów na liniach kolejowych,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego i przepisów wykonawczych,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Budowy, Koordynatora Robót w obszarze budowy sieci światłowodowych,
  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Profesjonalne narzędzia pracy na w/w stanowisku
  • Udział w ciekawym projekcie w dużej i złożonej organizacji
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne