Logo Pracuj.pl

Instalations Supervisor - Industrial instalations

PESMEL POLAND Sp. z o.o.O firmie

10 000–20 000
brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracami instalacyjnymi urządzeń (instalacje mechaniczne) w projektach systemów przemysłowych, m.in. linie pakowania stali i papieru, systemy logistyczne i transportowe
  • kierowanie zespołem instalatorów w ramach projektu (zespoły od 10 do 30 osób)
  • przygotowywanie i koordynowanie harmonogramu prac instalacyjnych maszyn przemysłowych
  • raportowanie postępu prac
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczych i projektowych
  • bezpośredni kontakt z klientem w trakcie instalacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku nadzorowania prac instalacyjnych maszyn lub linii przemysłowych
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • zdolność do dłuższych delegacji służbowych (3-6 miesięcy) na całym świecie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność zarządzania zespołem

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie, zależne od doświadczenia (10.000 -20.000 zł brutto)
  • umowa o pracę lub kontrakt, w zależności od preferencji
  • praca w międzynarodowym środowisku

PESMEL POLAND Sp. z o.o.

Jesteśmy polskim oddziałem fińskiej firmy Pesmel Oy – światowej klasy specjalisty w dziedzinie automatycznych systemów transportowych, magazynów wysokiego składowania oraz linii pakujących dla branż metalurgicznej, papierniczej oraz oponiarskiej. Przez ponad 40 lat zrealizowaliśmy ponad 520 projektów w pełni automatycznych systemów przemysłowych na całym świecie.

Aplikowanie

Wymagane CV w języku angielskim

Instalations Supervisor - Industrial instalations, warmińsko-mazurskie