Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik instalacji przetwarzania odpadów z selektywnej zbiórki

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL sp. z o.o.

  • Przemysłowa 21, Gorlice
    Gorlice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Przemysłowa 21

Gorlice

Twój zakres obowiązków

  • badanie wydajności przetwarzania odpadów,

  • raportowanie,

  • utrzymywanie relacji i budowanie siatki nowych kontaktów w branży handlowej recyklingowej,

  • współpraca z podległym zespołem kierowników oddziałów,

  • narzucanie nowych rozwiązań w oparciu o analizy wydajnościowe.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (inżynierskie),

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole,

  • dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej oraz kontakt w handlu zagranicznym).

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (w kierowaniu i zarządzaniu zespołem ludzi, doświadczenie w prowadzeniu instalacji produkcyjnych),

  • znajomość technologii (w zakładach produkcyjnych, recykling, separacja optyczna, przetwarzanie odpadów).

To oferujemy

  • ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia zawodowego

  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,

  • pracę w dobrej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole.