Oferta pracy

Kierownik Instalacji - Składowiska

PreZero Service Centrum Sp. z o.o.O firmie

  • Krzyżanówek (pow. kutnowski), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

PreZero Service Centrum Sp. z o.o.

Nowe myślenie dla czystego jutra.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko, ciekawą, pełną wyzwań pracę bezpośrednio związaną z inicjatywą wzrostu grupy;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;
  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Pakiet opieki medycznej;
  • Karnety sportowe.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy i zarządzanie instalacją przetwarzania odpadów;
  • Zapewnienie i nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem instalacji pod względem przepisów BHP i ppoż.;
  • Zarządzanie składowiskiem odpadów w zakresie wszelkich aspektów dotyczących funkcjonowania obiektu;
  • Nadzór nad prowadzeniem i realizacją wszystkich obowiązków formalno – prawnych wynikających z obowiązujących przepisów prawa i otrzymanych decyzji i pozwoleń
  • Nadzór nad prowadzeniem monitoringu składowiska;
  • Nadzór nad zgodnością przyjmowanych odpadów z informacjami zawartymi w podstawowej charakterystyce odpadów;
  • Czynny udział w kontrolach przeprowadzanych przez upoważnione instytucje
  • Comiesięczna analiza wyników finansowych przydzielonego centrum kosztowego pod kątem terminowości realizacji, optymalnego osiągnięcia zamierzonych wskaźników, racjonalnego gospodarowania materiałami, wyposażeniem technicznym i zasobami ludzkimi, prawidłowego obiegu dokumentów i informacji;
  • Nadzorowanie podległych pracowników, w tym organizacja ich pracy, rozliczanie czasu pracy, wyposażanie w niezbędne środki ochronne itp. oraz zgłaszanie zapotrzebowania w zakresie zasobów ludzkich;
  • Sprawozdawczość do zarządu i do uprawnionych instytucji w zakresie danych dotyczących składowanych odpadów oraz innych procesów zachodzących na obiekcie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku instalacji do przetwarzania odpadów lub kierownika składowiska odpadów;
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe - preferowane w zakresie ochrony środowiska, gospodarki odpadami itp.;
  • Świadectwo stwierdzające kwalifikacje w zakresie gospodarowania odpadami – mile widziane;
  • Znajomość języka angielskiego lub / i niemieckiego – miel widziana;
  • Znajomość przepisów w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska;
  • Umiejętności organizacji pracy i samodyscyplina;
  • dobra znajomość  Excel;
  • Prawo jazdy kat. B.

Ogłoszenie archiwalne