Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik instalacji

  • śląskie
  • Kierownik
  • 2018-09-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, spółki usługowej, w związku z rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:
    Kierownik instalacji do przetwarzania odpadów

    Zakres obowiązków:

    • organizacja i nadzór pracy zespołu podległych pracowników poszczególnych instalacji w ramach zakładu,
    • nadzór nad jakością i terminowością pracy zakładu: dbanie o osiągnięcie wskaźników dla poszczególnych grup odpadów,
    • planowanie zadań dla podległego zespołu,
    • nadzór nad poprawnością procesu produkcji ,
    • optymalizowanie procesów produkcyjnych,
    • sporządzanie i przekazywanie raportów ,
    • nadzór nad stanem technicznym zakładu oraz wyposażenia zakładu,
    • stosowanie przepisów BHP,
    • reprezentowanie zakładu przed organami administracyjnymi.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku ochrona środowiska, zarządzanie produkcją,
    • doświadczenie w obszarze produkcji, mile widziane w branży gospodarki odpadami,
    • doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi wraz z motywowaniem zespołu,
    • znajomość przepisów prawa branży odpadowej,
    • bardzo dobra organizacja pracy ,
    • zaangażowanie w wykonywanie założonych celów,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • wysoka kultura osobista,
    • obsługa komputera (Excel, Outlook).

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnię na podstawie umowy o pracę,
    • miłą atmosferę w miejscu pracy,
    • możliwość rozwoju w firmie ,
    • laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy,
    • możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń grupowych na życie,
    • ZFŚS.
    Prześlij nam swoje CV poprzez użycie przycisku APLIKUJ TERAZ.

    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), Twoja zgoda obejmuje także zgodę na udostępnienie Twoich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy oraz na przetwarzanie przez niego Twoich danych osobowych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Po przekazaniu Twoich danych osobowych do potencjalnego pracodawcy otrzymasz od niego dodatkowe informacje w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe.

    Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
    pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252