Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik - Inżynier budowy – Instalacje sanitarne

"TERMAPOL" TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA WŁODZIMIERZ GALACH I PAWEŁ GALACH sp.j.

4 8008 300 brutto / mies.

Dzieci Polskich 16

Tomaszów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Kalkulowanie i ofertowanie robót sanitarnych

  • Planowanie wykonywanie i nadzorowanie robót instalacyjnych zgodnie z wymaganiami kontraktu, dokumentacją i harmonogramem

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań

  • Wyszukiwanie i wprowadzanie zmian technologicznych prowadzących do optymalizacji kosztów realizowanych prac

  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej

  • Nadzorowanie przestrzegania zasad BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne- specjalność Inżynieria środowiska

  • Umiejętność czytania projektów technicznych

  • Znajomość MS Office, AutoCad, mile widziana znajomość programu do kosztorysowania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zorganizowanie

  • Umiejętność współpracy zespołowej

To oferujemy

  • Możliwość rozszerzenia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pracę na różnorodnych projektach z użyciem nowoczesnych technologii

  • Laptop, służbowy telefon, samochód służbowy

  • Wynagrodzenie w przedziale 4.800-8.300 w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na zasadzie prowadzenia działalności gospodarczej.

Firma "Termapol" Technika Grzewcza I Sanitarna, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Dzieci Polskich 16 zatrudni osobę na stanowisko Kierownik – Inżynier budowy – Instalacje sanitarne.

Jeżeli nie posiadasz dużego doświadczenia czy uprawnień budowlanych, to również zapraszamy do aplikowania. Poszukujemy osoby chętnej do pracy, sumiennej i zaangażowanej w wykonywane zadania.

Praca na w biurze/ i lub na budowie.

Przewiń do profilu firmy