Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik - Inżynier Budowy

Pantech s.c. Remigiusz Jendrzejczak Błażej PannertO firmie

4 0008 000 brutto / mies.
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma rozwijająca się zajmująca się branżami:

  • wentylacja,
  • klimatyzacja,
  • pompy ciepła,
  • fotowoltaika.

Lokalizacja: Lisi Ogon (okolice Bydgoszczy)

Opis stanowiska:

  • Planowanie oraz koordynacja robót wentylacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP,
  • Uczestnictwo w realizacji projektów branżowych z zakresu instalacji HVAC z naciskiem na wentylację,
  • Współpraca z Kierownikiem Kontraktu, Kierownikiem Budowy, GW, Inwestorem i innymi wykonawcami,
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót,
  • Analiza dokumentacji technicznej,
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • Sporządzanie zamówień materiałowych oraz kart materiałowych,
  • Wykonanie harmonogramów prac dla powierzonych odcinków robót,
  • Planowanie prac dla powierzonych odcinków robót przy optymalnym wykorzystaniu dostępnych zasobów.

Wymagania:

  • Wykształcenie budowlane w kierunku instalacji sanitarnych,
  • Praca w większości na miejscu lub częściowo w terenie na obszarze kraju,
  • Gotowość i dyspozycyjność do podróży służbowych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Znajomość programów: AutoCAD, MS Office,Norma,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Potrzebne narzędzia do pracy m.in. telefon, laptop, samochód służbowy,
  • Zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się organizacji.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne