Logo Pracuj.pl

Kierownik- Inżynier Budowy

ZAB-BUD sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP,
  • współpraca z podległym zespołem, koordynatorem oraz Inwestorem
  • prowadzenie dokumentacji budowy i prac odbiorowych
  • raportowanie z realizacji harmonogramu i jakości pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w przypadku kierownika budowy
  • umiejętność czytania dokumentacji, przedmiarowanie robót, sporządzanie zestawień materiałowych,
  • znajomość prawa budowlanego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność.

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju
  • kursy i szkolenia w zależności od potrzeb

ZAB-BUD sp. z o.o.

Firma budowlana, działająca na rynku od 1983 roku jako Generalny Wykonawca, specjalizująca się w przetargach publicznych zatrudni pracowników na stanowisko kierownik / inżynier budowlanych na swoje inwestycje we Wrocławiu i w Łodzi. Mile widziane osoby zamieszkujące w tych miejscowościach.

Kierownik- Inżynier Budowy, Łódź