Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik - Inżynier Budowy

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 01.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PBDI specjalizuje się w realizacji projektów w sektorze energetyki odnawialnej: farmy wiatrowe oraz farmy fotowoltaiczne, budownictwa inżynieryjnego, elektroenergetycznego oraz drogowego. Marka PBDI powstała w 2010 roku z połączenia PRD S.A. i Rembet Plus Sp. z o.o.

    PBDI S.A. wchodzi w skład Grupy Erbud, będącej jedną z pięciu czołowych grup budowlanych na polskim rynku. Obecnie Erbud SA posiada 90% udziałów w kapitale akcyjnym spółki.

    Obecna sytuacja w Spółce oraz atut w posiadaniu własnego parku maszyn, a także dwóch wytwórni mas bitumicznych zlokalizowanych w Toruniu oraz Koszalinie pozwala wykonywać projekty na terenie całej Polski, co wiąże się z potrzebą poszerzania ilości pracowników oraz prowadzenia stałej rekrutacji na różne stanowiska.

    Opis stanowiska pracy

    • Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją prac z zakresu budownictwa drogowego
    • Zarządzanie zespołem pracowników, przestrzeganie harmonogramu robót
    • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót
    • Rozliczanie kosztów budowy, prowadzenie dokumentacji

    Wymagania:

    • Poszukujemy Kierowników, Majstrów, Inżynierów z całej Polski
    • Wykształcenie kierunkowe – budowlane ze znajomością branży drogowej
    • Znajomość branży budowlanej - szczególnie w zakresie robót ziemnych i drogowych
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętność kierowania zespołem pracowników
    • Umiejętność podejmowania trafnych decyzji pod presją czasu
    • Dyspozycyjność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Bogaty katalog szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę w firmie dbającej o bezpieczeństwo pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przesłanych, udostępnionych przeze mnie i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez PBDI S.A. z siedzibą w Toruniu w celu realizacji tego procesu rekrutacji”

    Administratorem danych osobowych przekazywanych nam przez kandydatów do pracy jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego S.A. z siedzibą w Toruniu.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przesłanych, udostępnionych przeze mnie i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez PBDI S.A. z siedzibą w Toruniu w celu realizacji tego procesu rekrutacji”