Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik - Inżynier Budowy

  • Poznań, Janikowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LT- BUD Sp. z o.o

     LT- BUD Sp.z o.o  jest Generalnym Wykonawcą szerokiej gamy projektów budowlanych oraz konstrukcyjnych z wieloletnim doświadczeniem w branży.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy

    zatrudnimy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Janikowo (pow. poznański)

    Zakres obowiązków:

    • koordynowanie i kierowanie pracami budowlanymi zgodnie z projektem; wymaganiami prawa budowlanego, uzgodnionymi z klientami, harmonogramem i budżetem;
    • nadzór nad terminowością wykonywania prac i dostawami materiałów;
    • udział w wyszukiwaniu i wyborze podwykonawców oraz nadzór nad formalnym i technicznym wykonaniem przez nich prac;
    • współpraca z inwestorem, generalnym wykonawcą, podwykonawcami i projektantami;
    • nadzór i kontrola realizacji projektów w zakresie zgodności z zawartymi umowami, harmonogramem i budżetem projektu;
    • dbałość o należyte standardy BHP.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne;
    • przynajmniej roczne doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku;
    • uprawnienia budowlane;
    • znajomość procesu inwestycyjnego i prawa budowlanego;
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego/ angielskiego;
    • skrupulatność;
    • dyspozycyjność;
    • dobra organizacja pracy;
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • podstawowe narzędzi pracy;
    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • stabilne warunki zatrudnienia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).”