Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik / Inżynier Budowy robót sanitarnych (wod-kan, gaz, c.o. oraz wentylacji i klimatyzacji)

PRZEDSIĘBIORSTWO "HYDRO-GAZ SWARZĘDZ" HENRYK WOJKIEWICZ

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kosztorysów i wycen

  • Zamówienia materiałowe, analiza konkurencyjności ofert

  • Prowadzenia dokumentacji w zakresie robót sanitarnych i wykonywaniu dokumentacji powykonawczej

  • Nadzór nad pracownikami wykonującymi roboty sanitarne

  • Koordynacja procesów wewnętrznych przedsiębiorstwa związanych z powierzoną budową

Nasze wymagania

  • Prawo kategorii B

  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i rzetelność wykonywanych obowiązków

  • Wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności i przynależności do firmy

  • Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu, komunikatywność i elastyczność

Mile widziane

  • Umiejętność kosztorysowania

To oferujemy

  • Możliwość nabycia doświadczenia pod okiem ekspertów

  • Umowa o pracę

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Realna możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Niezbędne narzędzia pracy

O nas

Przedsiębiorstwo „HYDRO-GAZ Swarzędz” Henryk Wojkiewicz zajmuje się wykonaniem sieci i przyłączy wod-kan, gaz oraz wewnętrznych instalacji wod-kan, gaz i c.o. oraz wentylacji i klimatyzacji. Posiada bogatą bazę nowoczesnego sprzętu co czyni nas konkurencyjnymi na rynku.