Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik - Inżynier ds. Instalacji Sanitarnych i Technologicznych

  • śląskie
  • Kierownik
  • 2018-07-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KIEROWNIK - INŻYNIER DS. INSTALACJI SANITARNYCH I TECHNOLOGICZNYCH

    Zakres obowiązków:

    • pełnienie funkcji kierownika budowy/inżyniera na budowie obiektu przemysłowego wraz z wyposażeniem technologicznym
    • weryfikacja dokumentacji projektowych
    • udział w kontraktacji robót budowlanych, technologicznych i dostaw materiałów
    • nadzór nad prawidłowością wykonywanych robót i dostaw
    • weryfikacja pracy podwykonawców
    • udział w uruchomieniu instalacji i serwis instalacji
    • prowadzenie ofertowania i wycen nowych projektów

    Poszukiwane kompetencje:

    • wykształcenie branżowe min. średnie techniczne
    • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • umiejętność analizy i weryfikacji dokumentacji projektowej
    • bardzo dobra znajomość branży sanitarnej i technologicznej
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • znajomość programu kosztorysowego NORMA/ZUZIA
    • znajomość oprogramowania CAD
    • zdolności analitycznego myślenia
    • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy
    • mile widziane doświadczenie związane realizacją oczyszczalni ścieków
    • mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy

    • dużą swobodę w zakresie sposobu realizacji ustalonych celów
    • stabilne i atrakcyjne warunki pracy
    • niezbędne narzędzia do pracy
    • wsparcie całego zespołu
    • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
    • umowę o pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.