Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik - Inżynier instalacji sanitarnych

PRIB KOWALSKI sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Ostrów Wielkopolski, Poznań, Kalisz

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Zakres obowiązków:

  • ścisła współpraca z kierownictwem firmy,
  • realizacja projektów z zakresu inżynierii środowiska tj. : kanalizacja deszczowa,
  • kanalizacja sanitarna, sieci wodociągowe, zbiorniki retencyjne itp.,
  • koordynacja i nadzór prac ekip własnych,
  • koordynacja i nadzór prac podwykonawców,
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów,
  • sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczych i odbiorowych,
  • uczestnictwo w odbiorach prowadzonych robót,
  • weryfikacja dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie branżowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • gotowość do pracy w terenie,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność, dokładność, terminowość, efektywność i nastawienie na realizację celu.

Ogłoszenie archiwalne