Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik - Inżynier robót elektrycznych

DEFERO sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia koordynacja i nadzór nad realizacją robót elektrycznych/teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu i dokumentację techniczną

  • kierowanie i nadzorowanie prac podległych pracowników

  • zbieranie i analiza ofert oraz negocjacje z podwykonawcami

  • wykonywanie innych prac związanych z realizacją budowy zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe : elektryka, elektrotechnika lub pokrewne

  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata na podobnym stanowisku

  • w przypadku stanowiska kierownika robót - wymagane uprawnienia elektryczne bez ograniczeń

  • znajomość systemów teletechnicznych: SSP, DSO, LAN, CCTV

  • umiejętność pracy w środowisku AutoCAD

  • zaangażowanie, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników, prowadzenia kontraktów

  • dyspozycyjność - możliwość pracy w delegacji

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia do wyboru (UOP, zlecenie, kontrakt B2B)

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania

  • system premiowania

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

  • w trakcie delegacji zapewniamy zakwaterowanie i dietę za każdy dzień pobytu,

  • realizacja ciekawych projektów

O nas

DEFERO SP. Z O.O. TO WIELOBRANŻOWY WYKONAWCA ROBÓT BUDOWLANYCH

GENERALNY WYKONAWCA W ZAKRESIE BUDOWY I REMONTÓW

Prowadzimy budowy obiektów użyteczności publicznej, komercyjne, przemysłowe oraz mieszkaniowe. Zajmujemy się rozbudową i modernizacją wszelkich typów budynków i budowli.

Wykonujemy kompleksowe realizacje projektów budowlanych, zapewniając też dostawę wszystkich niezbędnych materiałów i urządzeń na plac budowy. Przeprowadzamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji elektrycznych i teletechnicznych.