Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik / Inżynier robót instalacyjnych (branża sanitarna / elektryczna)

ADAMIETZ sp. z o.o.

  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa dokumentacji technicznej i projektowej w zakresie instalacji elektrycznych lub sanitarnych

  • koordynacja przebiegu prac budowlanych

  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót

  • bezpośrednia współpraca z innymi zespołami realizującymi projekt budowlany

  • przygotowanie obmiarów do rozliczeń

  • bieżące prowadzenie dokumentacji w zakresie powierzonych zadań w całym okresie realizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w specjalności elektrycznej lub sanitarnej

  • uprawnienia wykonawcze w specjalności instalacyjnej - wymagane w przypadku stanowiska kierowniczego

  • doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych

  • znajomość specyfiki robót budowlanych, przepisów branżowych

  • zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach budowlanych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

Etapy rekrutacji
1

2

Spełniasz nasze wymagania? Jest duża szansa, że oddzwonimy

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Nasza decyzja

5

Witamy w naszym gronie!

Dołącz do nas już dziś!

Poszerzamy grono naszych wyspecjalizowanych pracowników w związku z nowymi projektami budowlanymi.

Firma Adamietz powstała w 1997 roku. Od ponad dwudziestu lat konsekwentnie podnosimy nasze kompetencje w obsłudze inwestycji budowlanych.

Doświadczenie zdobyte na międzynarodowych rynkach pozwala sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Spółka Adamietz to zespół inżynierów oraz szereg specjalistów z wielu dziedzin budownictwa. Kompleksowo obsługujemy inwestycje jako generalny wykonawca. Oferujemy pełen zakres związany z budową, jak i obsługą dokumentacji.

Przewiń do profilu firmy