Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik - Inżynier robót sanitarnych

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 20.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IRSA Polska Sp. z o.o.

    IRSA Polska Sp. z o.o to międzynarodowa firma posiadająca 35 lat doświadczenia w projektowaniu,
    realizacji i konserwacji instalacji sanitarnych (HVAC) i elektrycznych (BMS).
    Siedziba firmy mieści się w Katowicach. Projekty realizowane są na terenie całego kraju.

    Miejsce pracy: Katowice
    Region: śląskie
    Wymagania:
    • Doświadczenie w specjalności instalacyjnej
    • Zaangażowanie i lojalność (poszukujemy osób z nastawieniem długookresowej współpracy)
    Obowiązki:
    • Koordynacja oraz nadzór nad realizacją prac budowlanych
    • Prowadzenie dokumentacji
    • Koordynacja i nadzór prac sił własnych oraz firm podwykonawczych
    Oferujemy wysokie możliwości rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez IRSA Polska sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach."