Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik - Inżynier robót sanitarnych

Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Spółka z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Przedsiębiorstwo Budownictw i Instalacji ABT Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie specjalizuje się w realizacji i projektowaniu robót dla inwestycji z zakresu inżynierii wodno-ściekowej. Od ponad 25 lat zajmujemy się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań służących uzdatnianiu wody oraz oczyszczaniu ścieków. Z powodzeniem budujemy oraz modernizujemy zarówno komunalne jak i przemysłowe obiekty gospodarki wodno-ściekowej na terenie całej Polski. W związku z pozyskaniem kolejnych kontraktów aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik/ Inżynier robót sanitarnych

Docelowe Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: inżynieria środowiska lub pokrewne,
  • uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (wymóg dla kierownika robót),
  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa (wymóg dla kierownika robót),
  • minimum 2-letni staż pracy na stanowisku kierownika robót,
  • znajomość prawa budowlanego,
  • znajomości Warunków Kontraktowych FIDIC (będzie dodatkowym atutem),
  • dobra, praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel),
  • dyspozycyjność, samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność,
  • umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy zespołu, umiejętność zarządzania ludźmi,
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres zadań i obowiązków:

  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną,
  • organizowanie i koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców,
  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy,
  • prowadzenie prac budowlanych zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • bieżąca współpraca z przedstawicielami firm podwykonawczych oraz nadzorem realizacji ze strony inwestorskiej,
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego pracując przy realizacji ciekawych kontraktów,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne