Logo Pracuj.pl

Kierownik Inżynierii Procesu

TPV Displays Polska Sp. z o.o.O firmie

TPV Displays Polska Sp. z o.o.

Złotego Smoka 9

Gorzów Wielkopolski

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu Inżynierii procesu poprzez właściwą koordynację pracy i zarządzanie zespołem
  • Koordynacja procesu NPI w dziale, nadzór nad przygotowywaniem procesów produkcyjnych
  • Inicjowanie i przeprowadzanie projektów mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych, poprawę jakości produktów, obniżkę kosztów i poprawę ergonomii stanowisk pracy
  • Udział w projektach inwestycyjnych oraz transferu technologii
  • Analiza wskaźników, tworzenie raportów i prezentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku
  • w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna wiedza na temat projektowania procesów produkcyjnych, narzędzi Lean Manufacturing oraz metodologii Ciągłego Doskonalenia
  • Znajomość zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością
  • Zdolności analityczne, komunikatywność, umiejętność budowania i motywowania zespołu
  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji, inicjatywa i samodzielność w działaniu, nastawienie na osiąganie celów

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie,
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Kierownik Inżynierii Procesu, Złotego Smoka 9, Gorzów Wielkopolski