Oferta pracy

Kierownik Inżynierii Produkcji

Ekoenergetyka-Polska S.A.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie obszarem inżynierii produkcyjnej;

  • zarządzanie zespołem inżynierów/specjalistów technologów w zakresie inżynierii procesu;

  • rekomendowanie i wdrażanie działań ukierunkowanych na podnoszenie efektywności procesów produkcyjnych;

  • wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu automatyzację i stabilizację procesów produkcyjnych;

  • przygotowywanie rocznych planów inwestycji oraz nadzór finansowy oraz techniczny nad projektami technologicznymi;

  • zapewnienie w organizacji aktualnej wiedzy na temat dostępnych technologii i metod produkcyjnych zapewniających dostarczenie produktu o wysokiej jakości;

  • organizacja partnerskiej współpracy z innymi zespołami/działami w celu zapewnienia terminowej realizacji projektów, wysokiego poziomu przepływu informacji oraz ciągłego rozwoju i doskonalenia produktów i procesów;

  • raportowanie Dyrektorowi produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • co najmniej 6 letnie doświadczenie zawodowe, w tym 3 letnie doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu wielodyscyplinarnym zespołem inżynierów;

  • praktyczna znajomość Lean Manufacturing;

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów, znajomość metodologii zarządzania projektami;

  • znajomość programu Excel w stopniu biegłym,​ mile widziana znajomość SAP lub innego programu ERP;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętności poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań, pro aktywność i samodzielność w działaniu;

  • umiejętność organizowania pracy i ustalania priorytetów oraz zarządzania czasem własnym oraz zespołu;

  • otwartość w komunikacji oraz łatwość nawiązywania relacji biznesowych.

To oferujemy

  • Prywatna Opieka Medyczna LUX MED

  • Karta Medicover Sport

  • Dofinansowanie posiłków na Ekoen

  • Dofinansowanie nauki języków

  • Możliwość awansu

  • Szkolenia wewnętrzne merytoryczne

  • Innowacyjne projekty e-mobility

  • Interdyscyplinarny zespół

  • Emplo – platforma do komunikacji

  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych

  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki

  • Sportowa integracja

  • Pyszna kawa z lokalnej palarni

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowanie pobytu dziecka w przedszkolu Ekolucky

  • Dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka

  • Płatny program poleceń pracowników do Działu Produkcji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie w ważnych momentach w życiu (ślub, dziecko)

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Przewiń do profilu firmy