Oferta pracy

Kierownik IT

MASTERPRESS S.A.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wyznaczanie i rekomendowanie kierunku rozwoju w zakresie IT

  • Zarządzanie zespołem IT

  • Określanie środków organizacyjnych i finansowych potrzebnych do realizacji strategii rozwoju informatycznego

  • Współpraca z konsultantami firm zewnętrznych w zakresie utrzymania i rozbudowy systemów

  • Zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego

  • Tworzenie i nadzór nad realizacją polityki i procedur z obszaru IT

  • Zarządzanie budżetem IT

Nasze wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy w naszym zakładzie w Białymstoku

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu działem IT w organizacji posiadającej wysokie standardy IT

  • Wiedza z zakresu systemów bazodanowych

  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa informacji

  • Umiejętność swobodnego posługiwania się językiem angielskim

To oferujemy

  • Możliwość budowania strategii IT w firmie nastawionej na rozwój

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji zarządzanej przez wartości

  • Szacunek, uczciwość w działaniu i odpowiedzialność za pracownika

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • program usprawnień pracowniczych

MASTERPRESS S.A.

Nadrzędnymi wartościami w Masterpress są szacunek do człowieka i jego pracy, dbałość o potrzeby pracowników i partnerów biznesowych oraz uczciwe i podmiotowe ich traktowanie. Otaczamy się ludźmi wyznającymi te same zasady, by budowali dobrą atmosferę i zapewniali wzajemne poszanowanie.

Dzisiaj Masterpress S.A. jest największym w Europie Środkowej producentem wysokiej jakości etykiet i opakowań, co osiągnęliśmy dzięki zespołowi nastawionemu na rozwój i współpracę. Od 25 lat wspieramy pozytywny wizerunek globalnych marek, dostarczając etykiety wyprodukowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy