Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik IT

  • Piotrków Trybunalski, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SULIMAR Sp. z o.o. od blisko 30 lat zajmuje się produkcją piwa i napojów. Jesteśmy jednym z najdynamiczniej rozwijających się średnich browarów w Polsce, znaczącym usługodawcą w zakresie rozlewu i dystrybucji napojów a także cenionym w kraju i zagranicą producentem w obszarze marek własnych. Jakość naszych produktów potwierdzają przyznane nam międzynarodowe certyfikaty IFS i BRC.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    KIEROWNIK IT
    Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie wewnętrznymi systemami oraz infrastrukturą IT (Asseco Softlab ERP),
    • Kierowanie projektami IT
    • Identyfikacja potrzeb i wdrażanie nowych rozwiązań IT,
    • Zakup sprzętu informatycznego i GSM oraz oprogramowania wykorzystywanego w firmie,
    • Tworzenie procedur i zasad polityki bezpieczeństwa IT,
    • Współpraca z dostawcami sprzętu i oprogramowania,
    • Kontakty z producentami zintegrowanego systemu obsługi firmy,
    • Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu IT.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie kierunkowe – mile widziane,
    • Znajomości systemów z rodziny MS Windows, w tym również z linii Server na poziomie administracyjnym,
    • Znajomości systemów z rodziny GNU/Linux, mile widziane Ubuntu Server i Debian,
    • Umiejętność konfiguracji i administracji usługami takimi jak: IIS, Apache WebServer, MS SQL, mySQL, SMB/CIFS,
    • Zaawansowanej znajomość i umiejętności samodzielnego programowania w MS SQL z naciskiem na T-SQL,
    • Zaawansowanej znajomości arkusza kalkulacyjnego MS Excel z naciskiem na automatyzację zadań z wykorzystaniem skryptów pisanych w VBA,
    • Znajomości zagadnień związanych z konfiguracją macierzy dyskowych (RAID sprzętowy i programowy) oraz wolumenów logicznych LVM,
    • Znajomości konfiguracji sieci LAN,
    • Umiejętności konfiguracji urządzeń klasy UTM,
    • Znajomości zagadnień wirtualizacji ze szczególnym naciskiem na rozwiązania firmy Proxmox,
    • Znajomości rozwiązań NAS ze szczególnym uwzględnieniem OpenMediaVault,
    • Znajomości zagadnień związanych z VPN (w szczególności OpenVPN, SSTP i IPSec),
    • Umiejętności konfiguracji i administracji systemami ERP (mile widziana znajomość systemu Asseco Softlab ERP).

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • umowę o pracę.

    Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego wraz z CV  za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem w tytule: "Kierownik IT".

    Zastrzegamy sobie prawo do nie odpowiadania na oferty niespełniające wymogów zawartych w ogłoszeniu.

    Prosimy o dopisanie klauzuli ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych ( Dz.U. nr 133 z 1997 r., poz. 883)”.