Logo Pracuj.pl

Kierownik IT

Fibar Group S.A.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą zespołu IT (kilka osób – administratorzy i helpdesk)
  • nadzór oraz zarządzanie bezpieczeństwem, ciągłością pracy systemów, oprogramowania i sieci komputerowej (utrzymanie systemów)
  • zarządzanie projektami IT – wdrażanie nowych, optymalizacja i rozwój istniejących rozwiązań IT
  • nadzór oraz zarządzanie tworzeniem, aktualizacją i rozwijaniem dokumentacji IT
  • zarządzanie budżetem, w tym odpowiedzialność za budżet inwestycyjny w zakresie IT oraz budżet operacyjny działu
  • współpraca z wewnętrznym działem R&D oraz spółkami grupy na całym świecie
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań IT, w tym koordynacja zawierania umów
  • współpraca z zewnętrznym IOD

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i techniczne umożliwiające realizację zadań
  • ogólna znajomość zagadnień IT w zakresie sieci, systemów, bezpieczeństwa i technologii IT
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • kreowanie dobrej atmosfery w zespole
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność logicznego myślenia

Mile widziane

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej lub technologicznej
  • umiejętność prowadzenia projektów (zakres, harmonogramem i budżet projektu)
  • znajomość D365

To oferujemy

  • umowę o pracę lub współpracę B2B
  • opiekę zdrowotną
  • kartę benefit sport
  • ubezpieczenie grupowe
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie posiłków
  • bony świąteczne, z okazji ślubu lub narodzin potomstwa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy pasjonatami i marzycielami, którzy stworzyli inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.

Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

Kierownik IT, Poznań