Oferta pracy

Kierownik IT

ROHLIG SUUS Logistics SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.
Kierownik ITNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Budowa strategii funkcjonowania działu IT i weryfikacja postępu realizacji
  • Prowadzenie i nadzorowanie projektów z zakresu IT
  • Wsparcie biznesu firmy poprzez realizację zadań związanych z budową systemowych rozwiązań IT
  • Nadzór nad bezpieczeństwem IT
  • Nadzór oraz rozwój infrastruktury teleinformatycznej oraz zapewnienie ciągłości jej działania
  • Nadzór nad wszystkimi procesami informatycznymi w spółce oraz zewnętrznymi dostawcami usług i rozwiązań IT
  • Wdrożenie i monitorowanie wspólnego zestawu parametrów SLA dla zespołów wsparcia IT
  • Realizacja założeń budżetowych, optymalizacyjnych w zakresie działalności działu IT
  • Zarządzanie podległym zespołem Pracowników

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Minimum 4 letnie, poparte sukcesami doświadczenie na stanowisku zarządzającym w strukturach IT
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie prowadzenia zaawansowanych projektów IT
  • Praktyczna wiedza z zakresu działania oprogramowania systemowego i baz danych
  • Znajomość na poziomie administracyjnym systemów Linux (dystrybucje RedHat),
  • Znajomość na poziomie administracyjnym Vmware vSphere 6,
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne, dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów pomimo pojawiających się trudności
  • Świetne kompetencje managerskie, w tym efektywnego zarządzania podległym zespołem
  • Umiejętność planowania, samoorganizacji i pracy pod presją czasu, asertywność
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i analityczne, relacyjność
  • Umiejętność strategicznego myślenia oraz długookresowego planowania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę na rzecz innowacyjnej organizacji, realizującej interesujące i złożone projekty
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, karta Multisport)
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę wśród grona ekspertów w swojej dziedzinie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy