Kierownik IT

  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik
Miejsce pracy: Duchnice (pow. warszawski zachodni)

Oferujemy

Stałe
wynagrodzenie
Umowę
o pracę
Prywatną opiekę medyczną
Szkolenia
Prezenty
świąteczne
Kartę
sportową
Dodatkowe ubezpieczenia
Pakiet
relokacyjny

jak pracujemy i z kim pracujemy

Elastyczny
czas pracy

praca
w zespole

ponad 7000
pracowników

Główne Obowiązki:

  • Koordynowanie i planowanie prac service desk w organizacji
  • Współpraca z w zakresie service desk z innymi podmiotami Grupy oraz firmami zewnętrznymi
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek sprzętu IT lub kierowanie do właściwego serwisu
  • Instalowanie i konfiguracja sprzętu i oprogramowania oraz urządzeń peryferyjnych (drukarki itp.)
  • Pomoc użytkownikom w bieżących problemach (odzyskiwanie plików, dostęp zdalny, uruchamianie systemów)
  • Tworzenie instrukcji związanych z systemami IT wykorzystywanymi w organizacji
  • Zarządzanie kontami użytkowników i komputerów w Active Directory
  • Uczestniczenie w projektach IT jako członek zespołu
  • Wykonywanie planowych wymian komputerów
  • Zarządzanie usługami Microsoft Office 365
  • Zarządzanie systemem zdalnej dystrybucji i monitorowania oprogramowania
  • Zarządzanie systemem zdalnego dostępu do maszyn klienckich
  • Przyjmowanie i rejestracja zgłoszeń użytkowników oraz ich rozwiązywanie
  • Wspomaganie Administratora IT w obszarze zarządzania serwerem plików, pocztą elektroniczną, systemem antywirusowym, serwerami aplikacji
  • Uczestnictwo we wdrożeniach środowisk i systemów IT

Oczekiwania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane wykształcenie kierunkowe IT lub techniczne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość środowiska Microsoft klient / serwer
  • Znajomość budowy komputerów PC, urządzeń peryferyjnych /
  • Znajomość środowiska MacOS / iOS / Android
  • Umiejętność przewidywania schematów problemu, aby możliwie najszybciej rozwiązać dany temat
  • Uprzejmość, cierpliwość, sumienność, empatia, chęci.

Jesteśmy liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Intensywnie budujemy swoją pozycję na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Azji Centralnej i Kaukazu. Odniesiony sukces przekładamy na dalszy rozwój i inwestycje w pracowników. Kierujemy się zasadami odpowiedzialności społecznej oraz mottem "Ludzie pomagają Ludziom". Chcemy oferować lekarzom, farmaceutom oraz pacjentom serwis o najwyższej jakości, a dla pracowników być najlepiej ocenianym miejscem pracy.

Kierownik ITNumer ref.: Miejsce pracy: Duchnice (pow. warszawski zachodni)

Oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Niezbędne narzędzia pracy - laptop oraz telefon służbowy
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatne centrum medyczne, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy