Logo Pracuj.pl

Kierownik Jakości - FMCG

HRK S.A.O firmie

  • Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z obszaru FMCG (żywność) działająca od wielu lat na rynku polskim i zagranicznym z ugruntowaną pozycją w swojej branży.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Budowanie i wdrażanie strategii jakościowej
  • Inicjowanie działań i realizacja projektów udoskonalających system zarządzania jakością
  • Tworzenie dokumentacji operacyjnej, wymogów oraz procedur jakościowych dla procesów i produktów
  • Weryfikacja skuteczności wdrożonych działań i procedur jakościowych
  • Bieżące analizowanie i monitorowanie wyników jakościowych
  • Nadzór nad niezgodnościami oraz wdrażanie działań korygujących
  • Rozpatrywanie reklamacji klientów / dostawców
  • Wnioskowanie i wdrażanie zmian technologicznych w procesie produkcji
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, nadzór nad prawidłową pracą wydziałów produkcyjnych poprzez stały nadzór technologiczny w toku produkcji i współpraca z działem produkcji.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie jakością)
  • Doświadczenie w zarządzaniu obszarem jakości w firmie produkcyjnej tj. FMCG, farmacja, żywność
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość IFS
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim - jest wymogiem koniecznym
  • Wiedza i praktyczna znajomość narzędzi Lean Management
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i działań
  • Otwartość na nowe wyzwania

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Pracę z doświadczonym, zaangażowanym zespołem
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

Kierownik Jakości - FMCG, Kalisz