Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Jakości

GARETT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie systemu jakości w firmie

  • Nadzór nad systemem jakości w firmie

  • Organizacja pracy Działu Jakości

  • Kierowanie podległym zespołem pracowników

  • Zarządzanie jakością produktów, opakowań, instrukcji obsługi zgodnie z obowiązującymi procedurami i wymaganiami prawnymi

  • Nadzór nad jakością wyrobów od dostawców

  • Prowadzenie okresowych audytów jakościowych wewnętrznych i u dostawców

  • Tworzenie, aktualizacja i nadzór nad dokumentacją systemu zarządzania jakością

  • Okresowe raportowanie dotyczące realizowanych procesów

  • Uczestnictwo w procesie reklamacyjnym (klienci i dostawcy)

  • Ścisła współpraca z Działem Nowych Wdrożeń, Serwisu i Działem Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Praktyczna znajomość aspektów zarządzania jakością

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w tym Pakietu MS Office

  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Staranność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana wiedza techniczna z zakresu elektroniki oraz znajomość systemu zarządzania jakością opartego na ISO 9001

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub samozatrudnienia B2B

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego szkolenia produktowe oraz kompetencyjne

  • Platformę benefitową - karta Multi Sport

Garett Electronics to młoda, polska marka z dużym potencjałem. Naszym celem jest dostarczanie zaawansowanych technologicznie produktów, które będą dostępne dla każdego. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną elektroniki użytkowej, głównie smartwatchy (dla dzieci i dorosłych), produktów beauty-tech, kamer samochodowych, słuchawek oraz power banków.

Przewiń do profilu firmy