Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Jakości

WESSLING Polska Sp. z o.o.O firmie

WESSLING Polska Sp. z o.o.

Michała Bobrzyńskiego 14

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i doskonalenie funkcjonującego systemu zarządzania jakością

  • organizacja audytów, przeglądów zarządzania

  • kontakt z jednostką akredytującą

  • zarządzanie kontrolą jakości w istniejących laboratoriach

  • udział w walidacji/weryfikacji metod badawczych

  • nadzór nad monitoringiem personelu, kartami kontrolnymi, upoważnieniami

  • rozpatrywanie skarg i reklamacji

  • analiza obecnych procesów i ich usprawnianie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: systemy zapewnienia jakości, chemiczne i/lub pokrewne

  • znajomość najnowszego wydania normy ISO 17025

  • doświadczenie w pracy w akredytowanym laboratorium

  • znajomość zagadnień jakościowych, walidacji/weryfikacji metod, kontroli jakości

  • doświadczenie w kontaktach z jednostką akredytującą PCA

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność szukania rozwiązań

  • umiejętność efektywnej pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie

  • umiejętność analityczne i statystyczne

  • poszukiwanie rozwiązań i własna inicjatywa w działaniu

Mile widziane

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i zajmowanego stanowiska

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych

  • prywatną opiekę medyczną

Jesteśmy międzynarodową firmą działającą w zintegrowanym podejściu do jakości, bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska – QSHE (Quality, Safety, Health and Environment). Skupiamy ok. 1400 pracowników na terenie Europy specjalizujących się w analityce żywności i ochronie środowiska. Nasza aktywność skupia się na podnoszeniu poziomu życia i bezpieczeństwa, a co za tym idzie dbałości o ochronę środowiska i jakość produktów, które z niego czerpiemy). Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista Działu Obsługi Klienta, Przy Laboratorium Analiz Mikrobiologicznych żywności.

Przewiń do profilu firmy

Aplikację proszę kierować za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem 'Kierownik Jakości'.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami nie wahaj się i aplikuj!

Dołącz do nas!