Oferta pracy

Kierownik Jakości - Pełnomocnik HACCP i ISO

Grafton Recruitment

9 00015 000 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Jakości - Pełnomocnika HACCP i ISO

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem i działem kontroli jakości

  • Nadzorowanie spójności systemów zapewnienia jakości obowiązujących w firmie (HACCP, ISO i IFS)

  • Przeprowadzanie audytów systemu jakości

  • Tworzenie procedur jakościowych oraz wymogów dla nowych produktów i procesów

  • Inicjowanie zadań w zakresie poprawy jakości wyrobów na podstawie wewnętrznych i klienckich reklamacji

  • Analizowanie danych i celów oraz rekomendowanie rozwiązań odnośnie polepszenia jakości

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 5 lat w obszarze produkcji spożywczej, w tym min. 3 lata na stanowisku liderskim w jakości

  • Znajomość procesów technologicznych w obszarze produkcji spożywczej

  • Praktyka w pracy z systemami jakości takimi jak HACCP, ISO, IFS i prawem żywnościowym

  • Zaawansowane kompetencje liderskie

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów

Pracodawca oferuje

  • Praca w firmie o rozpoznawalnej marce na rynku

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Bardzo duża decyzyjność i niezależność

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Praca pełna wyzwań w dynamicznym środowisku

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy