Kierownik Jakości (Pomiary)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 23.01.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 22.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Kierownik Jakości (pomiary)
    Wrocław 32413/001

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej aktualnie prowadzimy poszukiwania doświadczonego inżyniera/lidera chcącego rozwijać się na stanowisku managerskim lub osoby z doświadczeniem managerskim w obszarze pomiarów i kalibracji.

    Informacje o kliencie

    Nasz Klient to międzynarodowa organizacja produkcyjna, która w świetle dynamicznego rozwoju, poszukuje managera działu pomiarów i kalibracji.

    Opis stanowiska

    • Zarządzanie sekcją QMM (Pomiary i kalibracja), jego procesami i zasobami
    • Planowanie budżetu i monitorowanie realizacji
    • Realizacja projektów jakościowych i optymalizacyjnych
    • Pisanie programów na maszynę CMM (PC-DMIS)
    • Działania związane z SZJ i SZŚ oraz innymi systemami jak np. TPM

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie w dziale jakości, produkcji, rozwoju w branży produkcyjnej w przedsiębiorstwie z wdrożonym systemem jakości zgodnym z ISO 9001
    • Znajomość rysunku technicznego i systemów pomiarowych - wymiarowanie i tolerowanie oraz interpretacja zgodnie ze standardami ISO-GPS
    • Umiejętność pisania programów pomiarowych na maszyny współrzędnościowe (PC-DMIS)
    • Znajomość GD&T oraz narzędzi jakościowych w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych

    Oferujemy

    • Możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej organizacji
    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Benefity
    • Opieka medyczna Medicover lub Luxmed,
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców