Kierownik Jakości Procesów Wytwarzania

  • Łódź, łódzkie
  • Generała Jarosława Dąbrowskiego 216, 93-231 Łódź, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 31.07.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 30.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy częścią największego
    producenta sprzętu AGD
    na świecie.
    Whirlpool Corporation jest uznawany przez magazyn Fortune za jedną z najbardziej podziwianych oraz rozpoznawalnych firm na świecie. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy uznani za Top Employer Europe. Nasze wartości są siłą napędową wszystkiego, co robimy. Szacunek, uczciwość, różnorodność i integralność, praca zespołowa i duch zwycięstwa napędzają nasze zespoły do ​​doskonałości. Poznaj nas i zobacz, jak to jest być częścią wiodącej na świecie firmy produkującej sprzęt AGD.
    Łódź
    75050
    Do naszego zespołu jakościowego w Łodzi, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Obowiązki:

    • Definiowanie standardów jakościowych komponentów/procesów realizowanych w fabryce i związanych z nimi Planów Kontroli;
    • Współpraca w definiowaniu metod kontroli procesów, produktów i komponentów;
    • Monitoring i analiza danych dotyczących jakości w celu poznania przyczyn źródłowych;
    • Nadzór nad wdrożeniem testów i zasad testowania;
    • Aktualizacja i utrzymanie Systemu Zarządzania Jakością;
    • Zapewnienie spójności instrukcji jakościowych oraz przestrzeganie standardów WCM;
    • Realizacja audytów wewnętrznych oraz identyfikowanie obszarów do doskonalenia;
    • Zapewnienie przestrzegania wymagań BHP;
    • Organizacja i promowanie spotkań w celu strukturalnego podejścia do rozwiązywaniu problemów i ciągłego doskonalenia procesów, skoncentrowanych na jakości procesu, jakości łańcucha pomocy, produktu i komponentu;
    • Inicjowanie oraz prowadzenie projektów związanych z jakością procesu/wyrobu;
    • Zarządzanie i planowanie pracy w ramach podległego zespołu ( około 10 osób);
    • Wsparcie w organizacji szkoleń wewnętrznych związanych z jakością;
    • Wdrażanie rozwiązań i postępowanie zgodnie z zasadami WCM;

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn, zarządzanie produkcją, zarządzanie jakością);
    • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży AGD/automotive/przemysł zbrojeniowy/lotniczy;
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (minimum 1 rok);
    • Umiejętność interpretacji rysunku technicznego;
    • Znajomość podstawowych narzędzi jakościowych;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym;
    • Bardzo dobra znajomość Excela (umiejętność tworzenia makr);
    • Znajomość SPC oraz Six Sigma mile widziane;

    Oferujemy:

    • Pracę w dużej i stabilnej amerykańskiej firmie;
    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu  pracy;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
    • Przyjazną atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy;
    • Możliwości rozwoju oraz definiowania i wdrażania własnych rozwiązań;

    O nas:

    Whirlpool Corporation (NYSE: WHR) jest wiodącym głównym producentem urządzeń na świecie, z roczną sprzedażą w wysokości około 21 miliardów dolarów, 92 000 pracowników i 65 ośrodkami badawczymi produkcji i technologii w 2018 roku. Amana, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit, Hotpoint i inne główne marki w prawie każdym kraju na całym świecie.

    W Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce (EMEA) zatrudnia około 21 000 pracowników, jest obecny w ponad 30 krajach, a zakłady produkcyjne w siedmiu krajach. Whirlpool EMEA jest segmentem operacyjnym Whirlpool Corporation. Główna siedziba EMEA w Whirlpool Corp znajduje się w Pero (MI) we Włoszech. Dodatkowe informacje o firmie można znaleźć na stronie WhirlpoolCorp.com lub znaleźć na Twitter.

    Dowiedz się więcej!

    bottom