Oferta pracy

Kierownik Jakości

Brenderup Sp. z o.o. O firmie

  • Przemysłowa 3
    Wieleń, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator

Brenderup Sp. z o.o.

Przemysłowa 3

Wieleń

Brenderup Group jest największym w Skandynawii – i jednym z wiodących w Europie – dostawcą przyczep do użytku indywidualnego i profesjonalnego. Grupa zatrudnia ponad 580 pracowników w 3 zakładach produkcyjnych i montażowych, jak również w biurach sprzedaży w całej Europie.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko

Kierownik JakościNumer ref.: Miejsce pracy: Wieleń k/ Krzyża Wielkopolskiego

Główne zadania:

  • budowanie kultury organizacyjnej nastawionej na jakość
  • zarządzanie działem jakości
  • tworzenie, weryfikacja, wdrażanie i nadzorowanie systemu jakości
  • tworzenie standardów dla nowych i aktualnych projektów
  • prowadzenie działań doskonalących system i organizację
  • współudział w procesie rozwiązywania problemów i wdrażania rozwiązań
  • wdrażanie narzędzi jakościowych i usprawnień
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz audytów zewnętrznych (dostawcy, firmy współpracujące)

 Oczekujemy:

  • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu działem jakości (preferowane branże motoryzacyjna, produkcyjna),
  • wykształcenia wyższego (preferowane zarządzanie jakością)
  • znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dobrej znajomości MS Office
  • doświadczenia w zarządzaniu systemami ISO 9001 i 14001
  • znajomości narzędzi jakościowych oraz podstaw Lean Manufacturing
  • zorientowania na jakość we wszystkich procesach i szukania rozwiązań
  • doświadczenia w nadzorowaniu zintegrowanego systemu zarządzania
  • analitycznego myślenia i świadomości biznesowej oraz zorientowania na realizację wymagań klientów

Oferujemy:

  • pracę w środowisku międzynarodowym
  • możliwość rozwoju i wdrażania inicjatyw
  • znaczny wpływ na prowadzenie firmy ku doskonałości
  • zdobycie ciekawego korporacyjnego doświadczenia zawodowego
  • szkolenia i kursy językowe
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne
  • dofinansowanie do karnetów sportowych
  • bogatą ofertę socjalną

Osoby zainteresowane tą rekrutacją prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj
lub pozostawienie CV w Dziale Kadr.

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko określone w ofercie pracy i procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy przeprowadzanych przez Brenderup Sp. z o.o. w okresie jednego roku od dnia nadesłania aplikacji (zgodnie z ustawą z dnia 28.08.98 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy