Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

kierownik jakości

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kierownik / Koordynator

Masz doświadczenie w kierowaniu działem jakości? szukasz rozwoju i nowych możliwości zawodowych? Zapoznaj się z naszą ofertą pracy jako kierownik działu jakości. Być może mamy dla Ciebie pracę idealną.

kierownik jakościNumer ref.: /158/07/2020/AJ/52904
zadania
  • odpowiedzialność za przestrzeganie standardów jakości
  • opracowywanie wewnętrznych procedur i norm
  • nadzór i koordynacja pracy podległego zespołu
  • weryfikacja produktów pod kątem jakościowym
  • ścisła współpraca z działami produkcyjnymi, działem logistyki i magazynów, działem utrzymania ruchu
  • egzekwowanie i przestrzeganie zasad BHP
  • przeprowadzanie audytów jakościowych
  • odpowiedzialność za nadzór nad jakością wyrobów gotowych, udział przy odbiorach, nadzór nad wyrobem niezgodnym
  • nadzór nad sprzętem pomiarowo-kontrolnym
  • tworzenie dokumentacji – plany kontroli, raporty pomiarowe
  • analiza niezgodności, tworzenie działań korygujących i zapobiegawczych
  • rozpatrywanie reklamacji
  • współpraca z Głównym Urzędem Miar, Urzędem Dozoru Technicznego
  • odpowiedzialność za wszelkie kwestie pracownicze – podział zadań, rozliczanie, motywowanie zespołu,
  • stałe podnoszenie własnych kwalifikacji
  • zgłaszanie propozycji zakupu niezbędnych narzędzi i pomocy warsztatowych
oczekujemy
  • doświadczenia w kierowaniu działem jakości w branży metalowej
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego - będzie to dodatkowy atut
  • praktycznej znajomości norm jakościowych
  • znajomości metod spawania
  • znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności we wdrażaniu ulepszeń
  • gotowości podnoszenia własnych kwalifikacji i chęci rozwoju
oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dostęp do szkoleń
  • możliwość rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość udziału w nowych projektach
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne