Oferta pracy

Kierownik Jednostki Dystrybucyjnej

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Kierownik jednostki dystrybucyjnej
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • zarządzanie jednostką dystrybucyjną,
  • kierowanie pracą podległego zespołu,
  • planowanie i kontrola budżetu,
  • optymalizacja procesów.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • min. 3 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze logistyki,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność planowania i wysoka świadomość kosztów operacyjnych,
  • dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • samodzielność w działaniu,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne benefity pozapłacowe,
  • narzędzia pracy: laptop, telefon, auto służbowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy