Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik jednostki edukacyjnej

AKADEMIA HUMANISTYCZNO-EKONOMICZNA W ŁODZI

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 27 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie studiami pierwszego i drugiego stopnia oraz studiami podyplomowymi w dyscyplinie nauk o zdrowiu.

  • Samodzielne organizowanie kształcenia.

  • Nawiązywanie współpracy ze szpitalami i placówkami ochrony zdrowia.

  • Organizowanie działań marketingowych i rekrutacyjnych.

  • Zapewnienie wysokiej jakości kształcenia.

  • Prowadzenie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Mile widziane wykształcenie z zakresu nauk medycznych i nauk o zdrowiu.

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • Kreatywność i przejawianie inicjatywy w szukaniu nowych rozwiązań.

  • Umiejętność samodzielnego i efektywnego działania.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Nowoczesne narzędzia pracy.

  • Pracę w kreatywnym zespole.

  • Szerokie pole świadomej wolności.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Tak się u nas pracuje