Oferta pracy

Kierownik Kategorii/ Category Manager/ Kupiec

HRK S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie powierzoną kategorią

  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych z dostawcami i producentami

  • Tworzenia strategii zakupowej w ramach kategorii

  • Realizacja celów budżetowych

  • Analiza konkurencji

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • Umiejętności analityczne

  • Język angielski minimum B2

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne benefity + premia

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

HRK S.A.

Zespół HRK Retail & e-Commerce specjalizuje się w obsłudze firm działających w obszarze sprzedaży detalicznej i hurtowej oraz firm z branży e-Commerce . Poszukujemy pracowników na różne stanowiska w sieciach handlowych i centrach dystrybucyjnych, a także ekspertów e-commerce. Specjalizujemy się także w przygotowaniu oraz realizacji kampanii budowania wizerunku pracodawcy, wspieramy firmy w procesie rozwoju pracowników.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy