Logo Pracuj.pl

Kierownik Kategorii/ Category Manager/ Kupiec

HRK S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie powierzoną kategorią
  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych z dostawcami i producentami
  • Tworzenia strategii zakupowej w ramach kategorii
  • Realizacja celów budżetowych
  • Analiza konkurencji
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Umiejętności analityczne
  • Język angielski minimum B2

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne benefity + premia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Zespół HRK Retail & e-Commerce specjalizuje się w obsłudze firm działających w obszarze sprzedaży detalicznej i hurtowej oraz firm z branży e-Commerce . Poszukujemy pracowników na różne stanowiska w sieciach handlowych i centrach dystrybucyjnych, a także ekspertów e-commerce. Specjalizujemy się także w przygotowaniu oraz realizacji kampanii budowania wizerunku pracodawcy, wspieramy firmy w procesie rozwoju pracowników.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Kierownik Kategorii/ Category Manager/ Kupiec, Warszawa