Kierownik kategorii

Mastermedia Cioczek i Wójciak Spółka Jawna

  • Tokarska 18, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Tokarska 18

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie ofertą na przydzielonych grupach produktów Food lub Non-Food,

  • Prowadzenie negocjacji z partnerami krajowymi i zagranicznymi,

  • Planowanie, wdrażanie i monitoring akcji promocyjnych,

  • Analiza wskaźników (m.in. sprzedaż, marża,) celem maksymalizacji sprzedaży oraz rentowności,

  • Wykorzystywanie dostępnych danych sprzedażowych oraz rynkowych w celu tworzenia strategii podległego asortymentu,

  • Analiza rynku, trendów i zachowań konsumenckich, monitoring konkurencji na rynku polskim i europejskim,

  • Współpraca z działami Sprzedaży, Logistyki i Marketingu w celu maksymalizacji wyniku finansowego,

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w roli Kupiec/Kierownik Kategorii

  • Język angielski biznesowy na poziomie minimum B2 – warunek konieczny

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,

  • Umiejętności analityczne oraz interpretacji danych liczbowych,

  • Zdolności organizacyjne

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży spożywczej FMCG

  • Język angielski na poziomie C1

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników