Oferta pracy

Kierownik Kategorii Zakupowej

Grupa Spółek Danone Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i definiowanie potrzeb organizacji, rozwój strategii zakupowej w obszarze Zakupów Opakowań;

  • Prowadzenie negocjacji i przetargów, rozwijanie współpracy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi;

  • Identyfikacja, zarządzanie i wdrażanie projektów z zakresu optymalizacji kosztów i innowacyjnych rozwiązań;

  • Zarządzanie szeroka siecią Interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych;

  • Koordynacja projektów zakupowych we współpracy z centralną jednostką zakupową Grupy Danone.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doskonale rozwinięte umiejętności negocjacji i budowania relacji;

  • Potrafisz efektywnie zarządzać podległym zespołem;

  • Znakomicie radzisz sobie w zarządzaniu projektami;

  • Jesteś graczem zespołowym świetnie komunikującym się z otoczeniem;

  • Świetnie radzisz sobie z koordynacją wielu projektów równocześnie;

  • Doskonale zarządzasz swoim czasem będąc osobą autonomiczną w działaniu;

  • Szybko adaptujesz się do zmian;

  • Biegle posługujesz się językiem angielskim i narzędziami z pakietu MS Office w codziennej pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie z Rekruterem

3

Spotkanie z Managerem

4

Oferta

DANONE to światowy lider na rynku żywności, któremu we wszystkich działaniach przyświeca dbanie o zdrowie. W Polsce działa w 4 obszarach istotnych dla prawidłowego żywienia: produkty mleczne oraz pochodzenia roślinnego (Danone), woda i napoje (Żywiec Zdrój), żywność dla niemowląt i małych dzieci oraz żywienie medyczne dla osób chorych (Nutricia). Wszystkie spółki DANONE łączy podwójne zobowiązanie na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarczego i społecznego oraz realizacja misji niesienia zdrowia poprzez żywność tak wielu ludziom, jak to możliwe. Poprzez wytwarzane produkty oraz realizowane projekty i programy - w myśl wspólnej wizji One Planet. One Health - spółki DANONE zachęcają do podejmowania właściwych wyborów żywieniowych na co dzień, a także przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju planety.

Przewiń do profilu firmy