Logo Pracuj.pl

Kierownik Kawiarni

Green Caffè NeroO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Praca z własnym zespołem, zarządzanie nim i kierowanie rozwojem
  • Dbanie o odpowiednią jakość szkoleń w kawiarni
  • Nadzorowanie prawidłowych wyników kawiarni
  • Układanie grafików
  • Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia kawiarni
  • Inwentaryzacje oraz dbanie o właściwe zatowarowanie kawiarni
  • Realizowanie zadań Baristy, Kierownika Zmiany oraz Maestro - Kierownik świeci przykładem 😊
  • Odpowiedzialność za czystość w naszych kawiarniach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku managerskim w branży gastronomicznej
  • Samodzielność w działaniu, proaktywność
  • Umiejętność pracy z zespołem
  • Pozytywna energia, uśmiech
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • Otwartość na nowe doświadczenia

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Współtworzenie historii kawiarni i jej Gości
  • Szkolenia oraz warsztaty poszerzające wiedzę o kawie
  • Dużo pozytywnej energii, którą zarażamy
  • Możliwość dostosowania grafiku do potrzeb czasowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie posiłków
  • wygodna lokalizacja kawiarni

Kierownik Kawiarni, Warszawa