Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Kawiarni

Etno Cafe Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Serwowanie najlepszej kawy i dostarczanie produktów najwyższej jakości

  • Zapewnienie gościnności i tworzenie przyjaznej atmosfery

  • Dbałość o standardy zapewniające bezpieczeństwo żywności

  • Budowanie aktywności sprzedażowej i kontrolowanie kosztów

  • Zarządzanie zespołem wspaniałych ludzi poprzez motywowanie, docenianie

  • Prowadzenie dziennych rozliczeń sprzedaży, zarządzanie obiegiem dokumentów magazynowych, poprawnym procesem inwentaryzacji, dokumentacją personalną

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenia w zarządzaniu zespołem na stanowisku Kierownika kawiarni w gastronomii

  • Wiedzę i zamiłowanie do rozwoju w świecie kawy – zarówno do picia jak i przygotowywania jej

  • Pozytywną energię, inicjatywę, zapał i entuzjazm w działaniu

  • Komunikatywności i swobody w pracy z klientem

  • Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom

  • Ambicję by rozwijać siebie i innych, by czasem rywalizować i osiągać to, co dla innych jest nieosiągalne

  • Dobrą organizację pracy, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość

  • Zdolność pracy na cyfrach i wskaźnikach, w szczególności z użyciem arkusza excel

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Dni pełne wyzwań z marką budującą swoją historię,

  • Ładną przestrzeń kawiarni i profesjonalnie wyposażone miejsce pracy,

  • Możliwość rozwoju w firmie o wysokim potencjale wzrostu,

  • Niedostępny dla innych dostęp do własnej palarni i browaru Cold Brew,

  • Doświadczenie i wiedzę całego naszego zespołu, w tym między innymi najlepszych roasterów.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Szukamy kogoś kto:

  • będzie liderem,

  • będzie autorytetem,

  • będzie ekspertem,

  • będzie umiał słuchać naszych Gości, ale także współpracowników

  • będzie miał dużo pozytywnej energii i będzie kochał to co robi.