Oferta pracy

Kierownik Kawiarni

Green Caffè Nero

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Praca z własnym zespołem, zarządzanie nim i kierowanie rozwojem

  • Dbanie o odpowiednią jakość szkoleń w kawiarni

  • Nadzorowanie prawidłowych wyników kawiarni

  • Układanie grafików

  • Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia kawiarni

  • Inwentaryzacje oraz dbanie o właściwe zatowarowanie kawiarni

  • Realizowanie zadań Baristy, Kierownika Zmiany oraz Maestro - Kierownik świeci przykładem 😊

  • Odpowiedzialność za czystość w naszych kawiarniach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku managerskim w branży gastronomicznej

  • Samodzielność w działaniu, proaktywność

  • Umiejętność pracy z zespołem

  • Pozytywna energia, uśmiech

  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

  • Otwartość na nowe doświadczenia

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

  • Współtworzenie historii kawiarni i jej Gości

  • Szkolenia oraz warsztaty poszerzające wiedzę o kawie

  • Dużo pozytywnej energii, którą zarażamy

  • Możliwość dostosowania grafiku do potrzeb czasowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie posiłków

  • wygodna lokalizacja kawiarni