Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Kawiarni

  • Zakopane, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 12.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wawel SA to znany i ceniony lider branży
    słodyczy w Polsce, notowany na Giełdzie
    Papierów Wartościowych. Od 100 lat tworzymy produkty, które są obecnie dostępne
    w 40 krajach na pięciu kontynentach.

    Dzięki naszym Pracownikom, z sukcesem łączymy tradycję, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. W Wawelu
    oferujemy nie tylko świetne słodycze i przyjemność
    z ich jedzenia, ale chcemy też czynić prawdziwe dobro
    i włączać w nie innych! Dlatego też tworzymy
    naturalne, innowacyjne słodycze oraz angażujemy
    się społecznie. Dołącz do nas, czyń z nami dobrze!

    Zakopane

    Obowiązki:

    • zarządzanie kawiarnią Wawel SA i realizacja planów sprzedaży
    • dbanie o wizerunek firmy i realizowanie przyjętych standardów
    • inicjowanie i wdrażanie akcji marketingowych i promocyjnych
    • kierowanie podległym zespołem
    • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami Firmy

    Wymagania:

    • >dwu letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej
    • minimum średnie wykształcenie
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętności planowania i organizowania pracy własnej i podległego zespołu
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w organizacji aktywności promocyjnych
    • predyspozycje menadżerskie, wysoka kultura osobista
    • znajomość programów fiskalnych i MS Office
    • aktualne badania sanitarne

    Firma oferuje:

    • stabilną o pracę w prestiżowym miejscu
      i profesjonalnym zespole
    • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych
      wyników sprzedażowych
    • pakiet benefitów i szkoleń